Usługi elektryczne

Usługi elektryczne.

Zastanawiasz się co zrobić, aby Twój dom, mieszkanie czy też inne pomieszczenie stało się bardziej ekonomiczne i atrakcyjne dla jego użytkowników? Zapoznaj się z naszą ofertą, a my doradzimy Ci co powinieneś zmienić, aby uzyskać zadowalający efekt.

Mając możliwość zaplanowania montażu instalacji elektrycznej od podstaw, bądź dokonania kilku zmian w już istniejącej, warto rozważyć wprowadzenie energooszczędnych rozwiązań. Podwyższone koszty związane ze zużyciem energii elektryczne wbrew pozorom nie zależą jedynie od niewłaściwych przyzwyczajeń i braku oszczędności.

Ich celem jest m.in. poprawa wydajności i obniżenie zużycia prądu, zapewnienie bezpieczeństwa, a co za tym idzie uniknięcie skomplikowanych awarii oraz kosztownych napraw. Nie bez znaczenia są też walory estetyczne wnętrza domu, mieszkania czy też biura, które można uzyskać poprzez zamontowanie niecodziennego oświetlenia.

 

Nasza oferta obejmuje montaż, modernizację oraz naprawę:

– instalacji elektrycznej w budynkach – rozprowadzenie kabli elektrycznych, montaż puszek oraz wypustów oświetleniowych,
– rozdzielnic elektrycznych wraz z wyposażeniem – bezpieczniki, rozłączniki, ograniczniki przepięć, wyłączniki różnicowoprądowe,
– wyniesienie/przeniesienie liczników energii elektrycznej,
– zmianę zasilania w obiekcie z jednofazowego na trójfazowe i odwrotnie,
– podłączenie silników elektrycznych jednofazowych i trójfazowych,
– oświetlenia wewnątrz jak i na zewnątrz budynku,
– oświetlenia dekoracyjnego – listwy LED białe i RGB ze sterownikami,
– biały montaż – gniazda elektryczne, włączniki oświetlenia,
– płyty indukcyjne, kuchnie elektryczne innych typów i piekarniki – po podłączeniu podbijamy gwarancje dla klienta,

Oferujemy profesjonalne doradztwo przy projektowaniu instalacji elektrycznej oraz pomagamy załatwić wszystkie formalności u dostawcy prądu aby szybko i bez zbędnej zwłoki uruchomić instalację.

Nasi pracownicy posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia wymagane do pracy z prądem elektrycznym.

Po zakończeniu prac zawsze spisujemy protokół po instalacyjny, przez co bierzemy za nasze instalacje wszelką odpowiedzialność oraz dajemy gwarancje bezpieczeństwa i poprawności działania przez długi czas.

 
 PROMOCJA! Wycena i dojazd do klienta gratis!